Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników Dziennika Bałtyckiego. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych m.in. Dziennikbałtycki.pl,naszemiasto.pl, społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dziennikarz
Miejsce pracy – Kartuzy

Zapraszamy osoby:

Znające tematykę powiatu kartuskiego, zainteresowane sprawami ludzi, z doświadczeniem dziennikarskim

Zadania:

  • Tworzenie własnych materiałów dziennikarskich dotyczących Kartuz i Pomorza
  • Obsługa konferencji prasowych oraz tworzenie materiałów zleconych
  • Opracowywanie materiałów multimedialnych (foto, wideo)
  • Utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Duża wiedza ogólna i zainteresowanie wydarzeniami miejskimi i regionalnymi oraz polityczno-społecznymi
  • Duże umiejętności i wiedza z zakresu nowoczesnych, wielomedialnych metod i narzędzi tworzenia i redagowania materiałów dziennikarskich
  • Kreatywność, otwartość, umiejętność budowania i podtrzymywania dobrej współpracy i komunikacji z innymi ludźmi, dokładność i sumienność, zaangażowanie w pracy, wszechstronna wiedza
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość edytorów tekstu
  • Umiejętność tworzenia newsowych materiałów wideo
  • Aktywność w social media

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku dziennikarza, najchętniej w lokalnym tygodniku lub portalu

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
  • Szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu pracy z narzędziami wielomediowymi
  • Pracę przy bardzo ciekawym projekcie medialnym
  • Dobrą atmosferę i warunki pracy

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Oferty zawierające cv oraz próbkę trzech własnych materiałów dziennikarskich prosimy przesyłać drogą elektroniczną

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.