Instytut Logistyki i Magazynowania

poszukuje pracownika na stanowisko:

Redaktor tekstów internetowych
Centrum Elektronicznej Gospodarki w Instytucie Logistyki i Magazynowania od lat realizuje projekty związane z rozwojem e-Administracji w Polsce. Obecnie prowadzimy prace związane z rozwojem platformy www.biznes.gov.pl, którego beneficjentami będą wszyscy przedsiębiorcy w Polsce.

Zadania
weryfikacja i korekta  pod względem językowym tekstów publikowanych na portalach internetowych,
rozwiązywanie praktycznych problemów podczas pisania tekstów prawnych z zastosowaniem  m.in. metod „plain language”, „power writing”,
  • współpraca z zespołem tworzącym teksty publikowane w internecie.
  • Wymagania
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne),
  • minimum  2-letnie doświadczenie zawodowe związane z redagowaniem tekstów w serwisach internetowych,
  • doskonała znajomość zasad poprawnej pisowni, gramatyki, interpunkcji,
  • znajomość zasad tworzenia treści internetowych metodą „plain language” i „power writing”,
  • praktyczna umiejętność weryfikacji tekstów na potrzeby publikacji w serwisach internetowych,
  • umiejętność logicznego argumentowania i przekonywania do swoich racji.

 Atuty

  • biegła obsługa komputera (MS Office),
  • ukończone szkolenia, posiadane certyfikaty z zakresu efektywnej komunikacji, w tym np.: „plain language”, „power writing”,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i konsekwencja w realizacji zadań.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę poprzedzona 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • praca w przyjaznym, życzliwym i doświadczonym zespole przy realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów o zasięgu ogólnopolskim,
  • przyjazne i atrakcyjne miejsce pracy w centrum Poznania,
  • pracę w stabilnej firmie z szeroką ofertą świadczeń socjalnych,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883) | ikony: freepik.com