Fischer Trading Group Spółka z o.o.

jest wydawnictwem branżowym działającym w sektorze produktów
szybkozbywalnych (FMCG) od ponad 10 lat.

W swoim portfolio ma dwa tytuły ogólnopolskiej i międzynarodowej prasy handlowej:
"Hurt & Detal" i "Food from Poland".

W związku z dynamicznym rozwojem wydawnictwa, poszukujemy kandydata,
który dołączy do zespołu redakcyjnego, na stanowisko:

Redaktor - Dziennikarz

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: RED/05/2017

Jeżeli masz "lekkie pióro" a pisanie tekstów przychodzi Ci z łatwością - to jest właśnie oferta dla Ciebie.

Redaktor - Dziennikarz odpowiedzialny jest za samodzielne pozyskiwanie i przygotowywanie materiałów prasowych oraz samodzielne pisanie, redagowanie oraz korektę tekstów do wydawanych magazynów branżowych.

Do głównych zadań Redaktora - Dziennikarza należy:

  • zbieranie materiałów redakcyjnych bezpośrednio w sklepach sektora FMCG (praca w terenie - wymagane prawo jazdy kat.B)
  • samodzielne przygotowywanie artykułów i raportów branżowych w oparciu o pozyskane informacje
  • przeprowadzanie wywiadów
  • wykonywanie zdjęć
  • korekta tekstów
  • uczestnictwo w konferencjach prasowych, imprezach targowych
  • utrzymywanie oraz rozwijanie kontaktów z działami PR firm produkcyjnych i usługowych sektora FMCG oraz agencjami PR i domami mediowymi
  • bieżąca redakcja, obsługa i aktualizacja portali internetowych wydawnictwa

Kompetencje zawodowe:

  • wyższe wykształcenie
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w samodzielnym pisaniu artykułów
  • doświadczenie w prasie handlowej będzie dodatkowym atutem kandydata

Wymagania osobowościowe:

  • lekkie pióro
  • zaangażowanie i silna motywacja do działania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa i kreatywność
  • systematyczność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
Opis stanowiska:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatny pakiet medyczny
  • pracę w młodym zespole
  • duży zakres samodzielności
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pełne wsparcie przy realizacji ciekawych pomysłów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.