Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

Organizator Forum Ekonomicznego

                                                             Pracownik Działu Zagranicznego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: DZ – ES

Opis stanowiska:

  • Organizacja i prowadzenie kontaktów państw skandynawskich w celu przygotowania i realizacji konferencji

Wymagania:

  • Znajomość realiów politycznych i gospodarczych państw europejskich
  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (preferowane: stosunki międzynarodowe, ekonomia);
  • Perfekcyjna znajomość języka angielskiego;
  • Wysoka samodzielność merytoryczna i organizacyjna;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

Dodatkowym plusem będzie wcześniejsze doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole,
  • Stały kontakt z językiem,
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o wpisanie w temacie maila numeru referencyjnego: DZ - ES

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.