Firma Tooba.pl zajmuje się sprzedażą projektów domów i garaży oraz doradztwem architektoniczo-budowlanym. W ramach swojej branży prowadzi jeden z największych w całej Polsce katalogów projektów gotowych          (ponad 14 000). Istnieje na rynku od prawie 10 lat i stale poszerza ścieżki rozwoju.

Redaktor Serwisu Internetowego

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków osoby na stanowisku Redaktora:

  • Redagowanie artykułów wysokiej jakości związanych z następującymi branżami: budownictwo, urządzanie, ogród,
  • Zbieranie materiałów na potrzeby tworzenia tekstów do publikacji,
  • Kreacja tematów,
  • Prace redaktorskie, w tym obróbka tekstów i umieszczenie ich w systemie CMS,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami,
  • Przygotowane przez osobę zatrudnioną na stanowisku Redaktora artykuły, będą publikowane m.in. na stronach: Tooba.pl. JakBudowac.pl, TwojOgrodek.pl.

Czego oczekujemy?

  • Bardzo dobrej umiejętności pisania tekstów,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, popartego referencjami,
  • Wykształcenia wyższego (preferowane humanistyczne kierunkowe, lecz nie jest to wymóg konieczny),
  • Umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji oraz grafik na potrzeby realizacji artykułów,
  • Komunikatywności, elastyczności, umiejętności przystosowania się do nowych zadań, chęci rozwoju,
  • Rzetelności, terminowości oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziana: znajomość tematyki branżowej (budownictwo, urządzanie, ogród).

Warunki zatrudnienia:

  • Praca stacjonarna w biurze znajdującym się w Gdańsku,
  • Umowa o pracę na pełen etat.

Co oferujemy?

  • Stałą współpracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie (nie jesteśmy korporacją),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju i udoskonalania kompetencji, a także realizacji własnych pomysłów,
  • Udział w realizacji nowego projektu,
  • Miłą atmosferę ;).

Zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, przykładowe teksty, list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj.