miejsce pracy Racibórz

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie i kontakt ze specjalistami publikującymi artykuły techniczne
  • przeprowadzanie i redagowanie wywiadów z przedstawicielami branży
  • uczestniczenie w branżowych konferencjach, targach, wycieczkach technicznych
  • śledzenie zmian, trendów branżowych
  • przygotowywanie programów konferencji, we współpracy ze specjalistami z branży
  • prowadzenie branżowego portalu (wyszukiwanie, redagowanie tworzenie informacji i umieszczanie ich na portalu dedykowanym branży)

Wymagania:

  • “lekkie pióro”
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, otwartość
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane: ukończone kierunki techniczne (ochrona środowiska, energetyka, biotechnologia) lub dziennikarstwo/studia humanistyczne

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzeń
  • praca w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych eventach
  • możliwość realizowania wyjazdów redakcyjnych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: http://www.kierunekbmp.pl/