top
RADIO PLUS poszukuje obecnie osoby na stanowisko:
REPORTER / PREZENTER WIADOMOŚCI
Miejsce pracy: Kraków
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • Składanie materiałów dziennikarskich
  • Przygotowywanie tekstów reporterskich
  • Nagrywanie i montaż
  • Redakcja tekstów
  • Prezentowanie wiadomości

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przed mikrofonem na stanowisku dziennikarza informacyjnego/prezentera wiadomości
  • Doskonały głos i dykcja
  • Wysoka motywacja, samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie
  • Znajomość pakietu MS Office; programów do montażu dźwięku
  • Wysoka kultura osobista i ciekawa osobowość
  • Orientacja w bieżących wydarzeniach

Oferujemy:

  • Szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Ciekawą pracę w redakcji, możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilność zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę

CV wraz z próbką głosu w formacie Mp3/ przykładowymi materiałami reporterskimi w formacie Mp4 prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

W tytule e-maila prosimy wpisać: Dziennikarz Informacyjny / Operator wraz z nazwą lokalizacji.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez TIME Spółka Akcyjna (Grupa ZPR Media) ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa, które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.