POLSKA AGENCJA PRASOWA SA
jest największą agencją informacyjną
działającą na rynku polskim od niemal 100. lat
Obecnie poszukujemy współpracowników –

Redaktorów nocnych
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • wykonywanie prac dziennikarskich związanych z przygotowaniem serwisu PAP
  • pisanie depesz opisujących najważniejsze wydarzenia w kraju i ze świata
  • przygotowywanie przeglądu prasy krajowej
  • współpraca z korespondentami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego, lub hiszpańskiego, lub rosyjskiego
  • umiejętność szybkiego i zwięzłego pisania
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na nocnej zmianie
  • zdolności podejmowania szybkich decyzji
  • mile widziane doświadczenie redakcyjne, w szczególności w dziennikarstwie informacyjnym

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o dzieło

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj z dopiskiem ,,redaktor nocny’’.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922)’’.