Ringier Axel Springer Media jest jedną z największych korporacji multimedialnych w Europie, która działa w Polsce, Serbii, na Węgrzech i na Słowacji. W Polsce swoją działalność prowadzi ona pod egidą Grupy Onet-RAS, skupiającej w swoim portfolio największy portal onet.pl, największe tytuły prasowe wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska (RASP) oraz spółkę Media Impact Polska (MIP) – dostawcę nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych i marketingowych, opartych na silnych markach Grupy Onet-RAS.

Redaktor Działu Konsumenckiego, Fakt24.pl
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści o tematyce konsumenckiej, lifestylowej i gospodarczej
  • Przegląd prasy, research tematów
  • Kontakt z ekspertami przy tworzeniu treści poradniczych
  • Współpraca z działem wideo przy produkcji materiałów wideo
  • Współpraca z działem Social Media w celu promocji treści w mediach społecznościowych
Wymagania:
  • Lekkie pióro i umiejętność znajdywania informacji na zadany temat
  • Sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych
  • Wysoka "inteligencja zakupowa", świadomość zakupowa

Oferujemy:

  • Pracę pełną ciekawych wyzwań w środowisku łączącym siłę tradycji marek wydawniczych z dynamiką, innowacyjnością i zasięgiem największej Polskiej marki cyfrowej
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i formę zatrudnienia