infoWire.pl - multimedialna agencja informacyjna, specjalizująca się w tworzeniu eksperckich materiałów wideo i udostępnianiu ich mediom poszukuje osoby na płatny staż (z możliwością zatrudnienia) na stanowisko:

Dziennikarka / Dziennikarz

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa, Ochota

Nr Ref.: 081701

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie informacji
  • analiza tematów biznesowo-marketingowych
  • pisanie autorskich artykułów o różnej tematyce
  • redagowanie tekstów
  • przygotowywanie pytań do wywiadów wideo
  • przeprowadzanie wywiadów z ekspertami przed kamerą

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów zaocznych
  • lekkie pióro i bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji
  • pasja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • komunikatywność, operatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

  • rodzaj pracy - płatny staż z możliwością zatrudnienia
  • wdrożenie zawodowe
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w multimedialnej agencji informacyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest netPR.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bielska 33/2, która przetwarza dane w celach rekrutacyjnych.

    •                                                                               Aplikuj teraz