Jesteśmy globalną organizacją inwestycyjną, a zarazem liderem w zarządzaniu aktywami, działającą na rynku jako Franklin Templeton Investments. Nasza główna siedziba zlokalizowana jest w San Mateo (Kalifornia), a nasze oddziały i wspierające nas spółki zależne znajdują się w 35 krajach. Świadczymy usługi i rozwiązania inwestycyjne w ponad 150 państwach na całym świecie.

Communication Specialist
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Digital Content Specialist będzie częścią zespołu Global Studio, który zajmuje się produkcją treści materiałów video, audio i webinariów w ramach Franklin Templeton Digital Publishing & Social Strategies.
Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się koordynacją i realizacją wszystkich webinariów. Do obowiązków specjalisty należeć będzie też zapewnienie spójnego designu, treści i języka, które odpowiadać będą potrzebom rynkowym/biznesowym oraz będą dopasowane do celów brandingowych i biznesowych.
Dodatkowo, Digital Content Specialist będzie wspierać projekty Global Studio, w tym produkcję i podcast/publikację video.

Idealny kandydat...

Edukacja:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, komunikacja, biznes, finanse

Umiejętności:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane doświadczenie w digital marketingu
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz redagowania/pisania tekstów
  • doświadczenie w pracy z zespołami wielofunkcyjnymi (np. sprzedaż/marketing, obsługa klienta, zarządzanie, prawniczy, performance i grafika)
  • znajomość Microsoft Office na dobrym lub zaawansowanym poziomie
  • nieprzeciętna umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach
  • elastyczność i nastawienie na sukces w autonomicznym, dynamicznym i rozwijającym zespole
  • OFERUJEMY:
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjną lokalizację w centrum Poznania
  • Bogaty pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, programy: Employee Assistant, Staff Investment, karta Multisport, Benefit
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Imprezy integracyjne
  • Siłownię w biurze
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Możliwość wdrażania/ wsparcia inicjatyw charytatywnych