Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

COPYWRITER
Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Min. jeden rok doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej – warunek konieczny
  • Świetne operowanie słowem i doskonała znajomość języka polskiego
  • Kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i trendów social media
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • Doskonała organizacja czasu i pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Copywriting na potrzeby prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych
  • Tworzenie tekstów i haseł reklamowych
  • Opracowywanie konceptów kampanii digitalowych
  • Współpraca z innymi działami (design, strategia)

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w realizacji projektów realizowanych dla dużych zagranicznych i polskich marek
  • Możliwość rozwoju i szkolenia z zakresu digital i nie tylko
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zespole, od którego wiele się nauczysz i który doceni Twoje doświadczenie

CV wraz z portfolio (warunek konieczny) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.