Fundacja Instytut Studiów Wschodnich

organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój, zaprasza do współpracy.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Biura Prasowego

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: BP

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kreowanie i prowadzenie współpracy z mediami z Polski i zagranicy,
  • kreowanie wizerunku konferencji i wydarzeń statutowych w mediach,
  • przygotowywanie i koordynacja pracy biura prasowego,
  • przygotowanie i organizacja debat w Polsce i za granicą.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe, wykształcenie wyższe
  • umiejętność samodzielnego tworzenia informacji i oficjalnych dokumentów,
  • umiejętność promocji marki,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • łatwość poruszania się w różnych bazach danych,
  • dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą i perspektywiczną pracę w dobrze zorganizowanym zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierające CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.