Metropolitan Investment jest pierwszym w Polsce zespołem wyspecjalizowanym w profesjonalnym doradztwie w procesie inwestowania w nieruchomości dochodowe dla klienta indywidualnego.

Oferujemy unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie projektami.

Jesteśmy częścią Metropolitan Group – grupy kapitałowej, która zrzesza szereg przedsiębiorstw dostarczających wartość dodaną przez innowacje w branży dóbr luksusowych w skali globalnej. Jesteśmy aktywni w sektorach nieruchomości, motoryzacji, digitalu, lotnictwa i kosmetyków.

Obecnie prowadzimy poszukiwania na stanowisko:

                                                                                 Copywriter
                                                                               Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pisanie ciekawych i merytorycznych artykułów o zróżnicowanej tematyce
  • Tworzenie tekstów i haseł reklamowych
  • Zarządzanie treściami pojawiającymi się na serwisach firmowych
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz grupy
  • Współpraca z autorami tekstów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności pisania tekstów, które inni czytają z przyjemnością
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako copywriter, dziennikarz, lub w dziale PR
  • Wykształcenie wyższe (preferowana na kierunkach: dziennikarstwo, filologia polska, PR)
  • Świetna znajomość poprawnej polszczyzny
  • Umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji w internecie oraz ich weryfikacji
  • Doświadczenie w pracy na CMS oraz przy kampaniach SEM/SEO będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką inwestycji, nieruchomości, ekonomii
  • Pozytywne nastawienie i chęć do zdobywania wiedzy

W zamian za Twoje zaangażowanie zapewnimy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym dostęp do systemu kafeteryjnego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wywodzącym się z prestiżowych organizacji
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV klikając w przycisk:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.), prowadzonych przez Metropolitan Investment S.A."