Specjalista ds. PR

Miejsce pracy: Szczecinek

nr ref. PRSZ_03/17

Zadania:

    Planowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, ekspertami i liderami    opinii,

    Organizacja  konferencji prasowych oraz eventów dla dziennikarzy,

    Przygotowywanie informacji, wypowiedzi, artykułów, komentarzy oraz materiałów wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (prezentacje, newslettery, pisma itp.),

    Monitoring mediów i ocena skuteczności prowadzonych działań,

    Planowanie oraz realizacja projektów z zakresu PR oraz wsparcie organizacyjne pozostałych projektów np. employer brandingowych,

    Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

    Wiedza i zainteresowania z obszaru media relations,

    Umiejętność pracy w trybie zadaniowym,

    Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz organizacyjne,

    Umiejętność pisania tekstów – „tzw. lekkie pióro”

    Doświadczenie zawodowe w obszarze PR/ Promocji – mile widziane,

    Umiejętność działania w sytuacjach kryzysowych,

    Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

    Wykształcenie wyższe,

    Otwartość na nowe doświadczenia,

    Czynne prawo jazdy kat. B. (możliwe podróże służbowe na terenie Polski).

Oferujemy:

    Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,

    Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

    Niezbędne narzędzia pracy,

    Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny, wraz z numerem referencyjnym w temacie e-maila, prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)