Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego UW poszukuje Redaktorów Repozytorium Centrum Otwartej Nauki. Repozytorium CeON (https://depot.ceon.pl) jest adresowanym do całego polskiego środowiska naukowego serwisem, w którym autorzy publikacji naukowych mogą je udostępniać w sposób otwarty.

Redaktor Repozytorium Centrum Otwartej Nauki

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • weryfikacja i redakcja metadanych publikacji wprowadzanych przez użytkowników;
  • zatwierdzanie dodawanych do Repozytorium publikacji;
  • bieżąca pomoc dla użytkowników;
  • współpraca z instytucjami korzystającymi z Repozytorium;
  • działania informacyjne i promocyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość polskiego systemu publikacji naukowych;
  • znajomość polskiego środowiska naukowego;
  • systematyczność i dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność;
  • znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość zagadnień związanych z otwartym dostępem do treści naukowych;
  • znajomość polskich i zagranicznych otwartych repozytoriów;
  • znajomość prawa autorskiego;
  • doświadczenie w pracy naukowej.

Oferujemy:

  • możliwość zawarcia umowy o pracę;
  • pracę w wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
  • pracę w przyjaznym i twórczym zespole;
  • udział w rozwijaniu największych w Polsce cyfrowych zasobów wiedzy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z listem motywacyjnym) klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, z siedzibą w Warszawie przy ul. Tynieckiej 15/17, zgadzasz się na przetwarzanie przez ICM UW danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.