W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Podstawowe zadania:

  • współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej;
  • monitoring i analiza rynku, działań konkurencji;
  • koordynacja uczestnictwa firmy w konferencjach branżowych i targach;
  • przygotowanie zawartości narzędzi komunikacji marketingowej;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, domy mediowe, drukarnie, itp.);
  • rozwój nowych produktów;
  • realizacja działań z zakresu PR;
  • ścisła współpraca z działem handlowym, działem rejestracji i innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z marketingiem;
  • wysokie kompetencje organizacyjne, analityczne i komunikacyjne;
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa, kreatywność;
  • zdolności negocjacyjne;
  • nastawienie na realizację celów biznesowych;
  • umiejętność zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość realnego wpływu na kierunek rozwoju firmy;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dogodną lokalizację (centrum Poznania).
Oferty w postaci CV proszę przesyłać za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty /ważne jeszcze trzy dni/