Redaktor - Specjalista z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Zadania:

  • pisanie artykułów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych
  • analiza przepisów dotyczących rozliczania PIT i rozwiązywanie problemów praktycznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, prawo
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych w praktyce
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • samodzielność, dokładność
  • wykonywanie pracy w siedzibie wydawnictwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.