Polska Press Grupa, ogólnopolski koncern medialny, niekwestionowany lider w obszarze regionalnych portali informacyjnych i biznesowych, wydawca „Dziennika Bałtyckiego" i serwisu naszemiasto.pl zatrudni osoby, które chcą się rozwijać w branży online.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Redaktor online
                                                                         miejsce pracy: Gdańsk

Sprawnie wyszukujesz informacje w sieci i uwielbiasz działać w social media? Masz nosa do tematów, którymi żyje cały internet? Chcesz tworzyć ciekawe materiały i sprawiać, żeby przeczytało je jak najwięcej ludzi? Szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

  • Tworzenie i redagowanie materiałów do serwisów internetowych
  • Wyszukiwanie i przygotowywanie materiałów do tworzenia interaktywnych map, infografik etc.
  • Obsługa kanałów social media i komunikacja z użytkownikami
  • Planowanie materiałów przygotowywanych przez dziennikarzy, fotoreporterów, działu wideo do serwisów internetowych
  • Tworzenie materiałów z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi multimedialnych w sieci

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Aktywność w mediach społecznościowych
  • Umiejętność obsługi platformy CMS oraz narzędzi wykorzystywanych w Internecie
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Wiedza o trendach internetowych
  • Ogólna wiedza o bieżących wydarzeniach politycznych, społecznych i sportowych z Pomorza
  • Umiejętność szybkiego pisania newsów
  • Znajomość zasad stylistyki, interpunkcji, gramatyki oraz ortografii

Dodatkowy atut:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku wydawcy lub/i dziennikarza online
  • Umiejętność podstawowej obróbki zdjęć i montażu wideo

Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie…

  • Staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy medialnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
  • Będziesz zatrudniony na umowę o pracę
  • Panuje miła atmosfera w pracy
  • Otrzymasz wsparcie szkoleniowe

Jeżeli odpowiedziałeś TAK na większość informacji które zawarliśmy w naszym ogłoszeniu to dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego cv i listu motywacyjnego

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl