Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Redaktor Wsparcia Nocnego
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie dyżurów nocnych (10 dyżurów nocnych w skali miesiąca, pozostałe dni według grafika w ciągu dnia)
  • Wyszukiwanie newsów i bieżących informacji ze źródeł polskich i zagranicznych, opracowanie redakcyjne i ich publikacja
  • Publikacja tekstów i produkcji wideo Onetu w portalu
  • Tłumaczenie tekstów
  • Autopromocja / propagowanie treści z serwisu
  • Przygotowywanie własnych materiałów dziennikarskich (artykuły, felietony, reportaże, wywiady itp.)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych przez co najmniej połowę miesiąca
  • Doświadczenie dziennikarskie lub redakcyjne
  • Doskonała orientacja w bieżących wydarzeniach politycznych w kraju i na świecie
  • Doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim
  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Prywatna
    opieka
    medyczna
  • Karta
    Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie
    na życie
  • Elastyczne
    godziny
    pracy
Dofinansowane inicjatywy sportowe
  • Imprezy
    firmowe
  • Świąteczne atrakcje
  • Dofinansowanie rozwoju