Redaktor do działu budowlanego

Region:
Warszawa - Żerań

Zadania:
•    opracowywanie i redagowanie newsów branżowych oraz informacji z firm
•    tworzenie autorskich tekstów do prasy drukowanej i portali internetowych

Czego oczekujemy:
•    doświadczenia w dziennikarstwie branżowym, samodzielności w opracowywaniu tematów i kreatywnego podejścia do pracy
•    biegłości w zdobywaniu informacji i poruszaniu się w środowisku internetowym
•    sprawności w posługiwaniu się polszczyzną, znajomości zasad poprawnej pisowni
•    zaangażowania, pomysłowości i dyspozycyjności

Oferujemy:
•    pracę w młodym, doświadczonym i zaangażowanym zespole
•    możliwość rozwoju merytorycznego

•    podstawowy pakiet medyczny
•    możliwość współpracy lub pracy na pełny etat - atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) oraz ewentualnie przykładowe teksty własne prosimy przesyłać na adres: ernest.jagodzinski@budujemydom.pl

Do wysyłanej aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych)”.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.