Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego i znajduje się w pierwszej pięćdziesiątce największych organizacji gospodarczych w Polsce. Obecnie dla spółki CIECH S.A poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. komunikacji

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie w Polsce i Frankfurcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Owocowe poniedziałki i środy w biurze
  • Dofinansowanie do nauki języka

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: Filologia angielska, Komunikacja i PR, Dziennikarstwo, Social Media)
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność redagowania informacji, tzw. „lekkie pióro”
  • Znajomość pakietu MS Office oraz mile widziana znajomość prostych programów graficznych (np. Canva)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i inicjatywa własna
  • Kreatywność

Twoje zadania:

  • Wsparcie działań związanych z komunikacją wewnątrz organizacji
  • Pisanie i redagowanie treści przeznaczonych do publikacji w kanałach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi i dostawcami
  • Samodzielne prowadzenie projektów związanych z komunikacją wewnątrz organizacji
  • Tworzenie treści materiałów informacyjnych (ulotki, plakaty, ogłoszenia)
  • Tworzenie ankiet, prezentacji i raportów
  • Wsparcie zespołu Talent Acquisition w działaniach z zakresu employer branding

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk:

Ważna jeszcze 29 dni (do 09.05.2019)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.