Portal Tatrzański sp. z o.o., wydawca największego polskiego portalu internetowego o tematyce tatrzańskiej poszukuje osoby na stanowisko:

Redaktor
Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

  • sprawne posługiwanie się językiem polskim, zdolności redaktorskie
  • podstawowa wiedza na temat Tatr i turystyki górskiej
  • dyspozycyjność 30 h tygodniowo lub większa
  • komunikatywność, sumienność, punktualność
  • mile widziane: status studenta

Zadania:

  • redagowanie artykułów na Portal Tatrzański
  • prowadzenie stron w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram)
  • redagowanie treści reklamowych
  • copywriting
  • sporadycznie reporterska praca terenowa na Podhalu
  • inne prace redakcyjne w miarę potrzeb

Zalety:

  • stabilna, spokojna praca w biurze w centrum Krakowa, w miłej atmosferze
  • możliwość pracy dla dużego portalu, z kilkusettysięcznym gronem Czytelników
  • uczciwe, terminowe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy i uzyskania stałego zatrudnienia także po ukończeniu studiów

Osoby zainteresowane ofertę prosimy o przesłanie za pomocą przycisku aplikuj następujących materiałów:

a) Curriculum Vitae
b) krótki tekst (ok. 1000 m) własnego autorstwa o tematyce górskiej - wymóg konieczny
c) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Uwaga! Aplikacje zawierające CV bez tekstu będą odrzucane! Nie ma możliwości pracy zdalnej!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Ważna jeszcze 28 dni (do 12.06.2019)