Nagroda im. WITOLDA HULEWICZA dla WOJCIECHA RESZCZYŃSKIEGO, który będzie wkrótce bohaterem cyklu NOTACJE SDP

Nasz Kolega dziennikarz i publicysta oraz Rzecznik Dyscyplinarny SDP Wojciech Reszczyński został tegorocznym laureatem nagrody im. Witolda Hulewicza.

Gala 31. Nagród im. Witolda Hulewicza odbyła się w piątek 12 czerwca w Muzeum Niepodległości w Warszawie.

Nagroda wręczana jest od 1995 roku. Jej patron Witold Hulewicz poeta, krytyk literacki, tłumacz i wydawca oraz kapitan Wojska Polskiego, zginął zamordowany przez Niemców w 1941 roku w Palmirach.

W tym roku nagrodę otrzymał m.in. redaktor Wojciech Reszczyński – dziennikarz, publicysta, Rzecznik Dyscyplinarny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Gratulujemy!

Wojciech Reszczyński będzie w przyszłym tygodniu kolejnym bohaterem naszego cyklu Notacje SDP. Rozmowy prowadzi Tadeusz Płużański a program realizowany jest we współpracy z kanałem TAK.