DEBATA NA FOKSAL. ANNA POPEK zaprasza w piątek 30 stycznia o 18.00: LISICKI, SZLACHTOWICZ, HAJDASZ, WIELOMSKI, ZIEMKIEWICZ

W imieniu prowadzącej, czyli Anny Popek, zapraszamy na debatę na Foksal. Rok 2025 spróbują podsumować wybitni dziennikarze. Znajdzie się też czas na prognozy na bliższą i dalszą przyszłość.

W debacie wezmą udział: prezes SDP i dyrektor CMWP SDP Jolanta Hajdasz, współpracująca z wieloma mediami konserwatywnymi; redaktor naczelny Do Rzeczy Piotr Lisicki, dziennikarz; dziennikarz Piotr Szlachtowicz; publicysta polityczny i – jak o sobie pisze na X –  autor ksiązek, Youtuber walczący z rządzącą Polską elitką infantylno-agenturalną Adam Wielomski oraz – last, not least – pisarz i publicysta  Rafał Ziemkiewicz.

Debata rozpocznie się o godzinie 18.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie a poprowadzi ją dziennikarka i publicystka m.in. TV Republika Anna Popek.