W dniach 27 – 28 listopada w Tarnobrzegu odbędą się Mistrzostwa Polski dziennikarzy w tenisie stołowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 listopada.
Szczegółowe informacje tutaj.
W dniach 27 – 28 listopada w Tarnobrzegu odbędą się Mistrzostwa Polski dziennikarzy w tenisie stołowym. Zgłoszenia przyjmowane są do 16 listopada.
Szczegółowe informacje tutaj.