NOWY ZARZĄD WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO ODDZIAŁU SDP

W Oddziale Warmińsko-Mazurskim Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich odbyło się  Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wybiorcze. Po trzech latach kadencji prezesa Mateusza Kossakowskiego ponwnie powierzono mu funkcję szefa oddziału. Do zarządu powrócił też były prezes oddziału i członek Zarządu Głównego Grzegorz Radzicki. Został wiceprezesem.

Pełny skład władz O W-M SDP i relacja z wyborów już wkrótce.