Autor: Dawid Wildstein
O atakach na konserwatywne media pisze DAWID WILDSTEIN: Ludzie TV Republika są nękani przez policję. Pretekst? Fikcyjne alarmy bombowe
To, co robi ta bandyterka polityczna, to jest już ostentacyjne testowanie naszej demokracji, sprawdzanie, do jakiego sk#rwielstwa są w stanie się posunąć. I jedyną odpowiedzią jest jak najgłośniej o tym krzyczeć. Pomożecie? Ludzie Republiki są nękani przez policję. Pretekst? Kolejne zgłoszenia o alarmach bombowych i próbach s#mobójczych.
Posunięto się nawet do sytuacji, w której koleżance redakcyjnej, matce nastoletniego syna, powiedziano, że w jej budynku odebrał sobie życie nastoletni chłopiec… rozumiecie to? Skąd mają nasze adresy? Nie wiem.
Chamstwo w ataku
Przekroczyli jednak kolejną granicę. Pod pretekstem fałszywego, co sami przyznali, zgłoszenia o tym, że w mieszkaniu redaktora największej stacji informacyjnej w Polsce ktoś chce się zabić, smutni panowie zrobili u Sakiewicza kipisz a jego asystentkę wywleczono z budynku w kajdankach. Zauważcie – oni wiedzą, w kogo bić.
Bo my akurat jesteśmy przyzwyczajeni. Więc uderzają w kobiety, licząc na ich słabość. Nie chcę mi się tego bardziej komentować. Sprawa jest oczywista dla każdego przyzwoitego i normalnego człowieka. Oni testują.
Barbarzyńska demolka
Stąd prośbą o udostępnienie. Cofną się tylko przed głośnym krzykiem protestu. Przed głośnym krzykiem, stwierdzającym – nie pozwolimy na dalsze niszczenie państwa przez tych bydlaków. Bo to właśnie robią.
I to są standardy późnego Janukowycza, które ja widzialem na własne oczy – jeśli chodzi o media oczywiście. I jeszcze jedno. Nie mam grama nawet złudzeń jeśli chodzi o cyngli z GW, TVN, Kuktury etc. Ale serio Amnesty, serio Helsińska, serio Reporterzy Bez Granic? Was też tak sk#rwili jak tamtych?
Dawid Wildstein
Zdjęcie z Adamem i przyjaciółmi. Na tle Republiki. Bo dziś każdy przyzwoity człowiek jest po stronie Republiki. Nawet jeśli się z tą stacją nie zgadza i jej nie znosi nawet.
DW
fot. z FB Autora
W portalu SDP publikujemy często opinie autorów z rożnych środowisk reprezentujących rozmaite poglądy. Zdecydowaliśmy się przybliżać niektóre z wpisów dziennikarza i publicysty Dawida Wildsteina z jego profilu na Facebooku. Felietony zamieszczamy za wiedzą Autora (możliwe są skróty) – tytuł, nadtytuły, śródtytuły od redakcji.
Ostro o „groźbach” Czarzastego wobec USA pisze DAWID WILDSTEIN: oszałamiająca durnota, poszczekiwanie ratlerka
Czarzasty to albo dureń, albo agent i cyniczny szkodnik grający przeciw Polsce. Osiągnęliśmy dno. I nie wiem, co trzeba mieć we łbie, żeby udawać, że jest inaczej.
Marszałek Czarzasty właśnie oświadczył, że uzależnia politykę Polski względem USA od tego czy USA „wyda im Ziobrę”.
Rozumiecie to? Od tego nasz marszałek, przy okazji umoczony po uszy w relacje ze środowiskami powiązanymi z Putinem, uzależnia relacje Polski z głównym sojusznikiem i największą potęgą świata… Od realizowania Uśmiechniętej, tępej, populistycznej, niszczącej polityki zemsty.
I jeszcze ta oszałamiająca durnota, to poszczekiwanie ratlerka, jakby cokolwiek faktycznie mógł.
Co będzie następne? Żurek wyślę swoje bojówki Silnych Razem żeby porwały z USA Ziobrę i „zapakowały go do bagażnika”?
Gdzie jest granica tego cyrku dla imbecyli?
Co za dno – polityczne, intelektualne, każde.
To powinien być jego koniec w polskiej polityce (któryś, w końcu za biznesy z putinowskim zapleczem z Sankt Petersburga też powinien polecieć). Naprawdę, Putin otwiera szampana.
Tusk z Czarzastym też, gratulując sobie, jak udało im zgwałcić najgorszą głupotą, populizmem i zwyczajnym prymitywizmem polską debatę publiczną.
Dawid Wildstein
PS. Algorytmy często tną zasięgi moich postów. Jeśli uważasz go za wart uwagi, zostaw proszę komentarz i udostępnij
DAWID WILDSTEIN O TUSKU: zachowuje się w stu procentach jak agent i zdrajca
Obrażając Trumpa polski rząd robi miejsce Niemcom
Tusk pokazuje USA Polskę, jako „niewiarygodnego sojusznika”
DAWID WILDSTEIN: Konferencję z udziałem Czeczeńców blokuje opozycjoniście Borowskiemu były komuch, otaczający się wielbicielami Putina i Rosji
Ekipa Tuska próbuje zatuszować skandal z Giertychem – pisze DAWID WILDSTEIN: Tusk to Giertych a Giertych to Tusk (9)
O fikcji ślubowania sędziów TK pisze DAWID WILDSTEIN: Oni nie chcą przejąć państwa, oni chcą je zniszczyć
Niszczenie kraju i chaos prawny
Oni stosują po prostu taktykę spalonej ziemi wobec naszej Polski
O więzieniu dla ADAMA BOROWSKIEGO, antykomunistycznego opozycjonisty, pisze DAWID WILDSTEIN: Putin już tu jest
O Kosiniaku-Kamyszu pisze DAWID WILDSTEIN: Żyjemy w państwie zarządzanym prowokacjami, szantażami i gangsterką polityczną.

zdj. HB
Chciałem napisać o tym, jak obrzydliwą rolę pełni dziś Kosiniak Kamysz. Jak Tusk zrobił z niego ścierkę, którą wyciera swoje brudy, bezprawie, łamanie konstytucji.
I że, tak czysto po ludzku, dodatkowo Kosiniak jest po prostu paskudny. W końcu jest dziś najwierniejszym lokajem… pic.twitter.com/zyjle2nd9a
— Dawid Wildstein (@DawidWildstein) March 21, 2026
A wszyscy wiemy, jak tak naprawde slabym, miękkim człowiekiem jest Kosiniak. Inna sprawa, że facet daje gęby do takiego Bezprawia, że może się to skończyć dla niego źle. Ciekawe, jakie służby dały info o Kosiniaku Uśmiechniętemu Premierowi, że Kosiniak w to brnie, że aż tak się boi? I „fajnie”, że żyjemy w państwie zarządzanym prowokacjami, szantażami i tego typu gangsterką polityczną.
O niemieckiej pożyczce i pewnej aktorce pisze DAWID WILDESTEIN: Szczepkowska bredzi putinowską propagandę
DAWID WILDSTEIN o TVP w likwidacji: Uśmiechnięty Populizm rozkręcił jedną z najobrzydliwszych kampanii hejtu
Napierw milczą, potem histerycznie atakują
Spójrzcie. To jedna z naczelnych propagandystek neoTVP. I można by napisać, że przez tę kobietę dzieci umierają na raka… to jej władza daje potworne pieniądze, dzięki którym można byłoby uratować życie najmłodszych, walczących z nowotworami. Ale pensja dla propagandystki… pic.twitter.com/OGh21WZqWm
— Dawid Wildstein (@DawidWildstein) February 22, 2026
Nowotwory to wina PiS…
Tępym przekazem w kryzys
O wulgarnej narracji w obozie władzy pisze DAWID WILDSTEIN: Dlaczego oni muszą być tacy tępi i odrażający?
„Jesteś śmierdzącą ruską onucą. Myślałem, że tylko pisowskim czopkiem, dla szmalu koniunktury, taką pospolitą zwyczajną k*****. Okazuje się, że poszedłeś dalej. Onuco, jechałeś po mnie medialnie, teraz się ruski pachołku zrewanżuję. Jak tam d***y w agenturze? Dalej cię kochają? To urocze słowa, jakie wypowiedział wobec Stanowskiego celebryta i wielki autorytet Uśmiechniętej Polski, Piotr Zelt.
Stanowski ani mi brat, ani swat, ale przypomnijmy jedno przy tej okazji. Piotr Zelt to typ, który, podczas hybrydowego ataku Putina na Polskę, wspierał ile się dało propagandę Rosji i Białorusi.
Zaburzenia i infantylizm
Żeby nie było, myślę, że nie wspierał Putina intencjonalnie. Jak pokazuje ta wiadomość i inne wyczyny tego aktora, w wypadku Piotra Zelta mamy ewidentnie do czynienia z zaburzonym, infantylnym, nie kontrolujących emocji ciężkim idiotą. Hm. Czyli właściwie z typowym przedstawicielem wspierających tę populistyczną władzę celebrytów.
Dlaczego oni muszą być tacy tępi i odrażający?
„Jesteś śmierdzącą ruską onucą. Myślałem, że tylko pisowskim czopkiem, dla szmalu koniunktury, taką pospolitą zwyczajną k*****. Okazuje się, że poszedłeś dalej. Onuco, jechałeś po mnie medialnie, teraz się ruski pachołku zrewanżuję.… pic.twitter.com/IcoOxXfZPv
— Dawid Wildstein (@DawidWildstein) February 14, 2026
Ale ja przytaczam ten (… – red) post nie po to, żeby piętnować hipokryzję idiotów od Uśmiechu. Mam inne pytanie. Czemu oni zawsze muszą być tacy obrzydliwi? Czemu zawsze te wspaniałe autorytety Uśmiechu okazują się intelektualnie miernymi, żenującymi chamami? Czemu zawsze są tak niebywale prymitywni i brutalni? I o co chodzi z ich fiksacjami na punkcie fekaliów? Czemu pasożytują na najgorszych ludzkich emocjach i je podbijają? Jest w tym naprawdę coś niebywałego.
Zelty, Skiby, Gretkowskie…
Widzisz tę groteskową bandę nadętych snobów, powtarzająca te dyrdymały, jak to są lepsi od typowych Polaków, jak są elitą, a potem czytasz tych Zeltów, te Skiby, Szczepkowskie , Gretkowskie, profesory Markowskie i innych fanów Giertycha i naprawdę masz czasem wrażenie, że ktoś właśnie zrobił patostream ze śmietnika, w którym zawzięcie „dyskutują” jakieś chlory, którym mózgi dawno przeżarł denaturat.
Nie zrozumcie mnie nie źle. Ja wiem, że ci ludzie to jednostki pozbawione myśli, nie posiadające ani grama niezależnej myśli czy kręgosłupa moralnego, gotowi dla Tuska na wszystko, na każdą podłość. Ale dlaczego, w wymiarze chociaż estetycznym, ten Uśmiechnięty Populizm nie mógłby być mniej obrzydliwy? A jutro ten sam Zelt będzie się pławił w jakimś tabloidowym syfie nad tym, jak to Polacy są wulgarni… a podbijać to będą np cyngle z GW. I tak to się kręci w Uśmiechniętym Cyrku.
Dawid Wildstein – X
PS: algorytmy czesto tną zasięgi moich wpisów. Jeśli ten post wydaje Ci się ważny – proszę, podaj go dalej










